Melony są jednymi z moich ulubionych owoców, dlatego staram się jak najlepiej wykorzystać na nie sezon. W związku z tym praktycznie przez...

Smoothie z melona, mango i banana


Melony są jednymi z moich ulubionych owoców, dlatego staram się jak najlepiej wykorzystać na nie sezon. W związku z tym praktycznie przez cały lipiec pojawiał się u mnie smoothie na bazie melona z dodatkiem mango i banana. Od dawna szukałam koktajlu, który będzie dobrą bazą do prozdrowotnych dodatków, których smak do końca mi nie pasuję. Ten koktajl świetnie sprawdził się u mnie przy sproszkowanym korzeniu maca i mieszanki babki lancetowatej z babką płesznik. Dodatkowo, dzięki dużej zawartości wody w melonie nie potrzeba dodawać innych płynów. 

Smoothie z melona, mango i banana

Składniki:

melon miodowy
2 dojrzałe banany
1 duże dojrzałe mango 


Przygotowanie:

Do blendera wrzuć najpierw pokrojonego melona, następnie mango, a na koniec banana (jeśli używasz blendera kielichowego, w przypadku blendera ze stopką odwróć kolejność wrzucanych owoców). 

Całość blenduj do uzyskania jednolitej konsystencji. 


Smacznego :)

4 komentarze:

  1. If this light exfoliating toner would not have you ever utterly 솔카지노 obsessed with its somewhat bouncy texture, the skin-softening and acne-clearing outcomes will. If in case may have} however to catch a whiff of the refined fragrance, allow me to elucidate what you’re in for. At first sniff, you’ll be handled to a captivating dance of saffron and jasmine; amber wooden and ambergris; fir resin, and cedar.

    OdpowiedzUsuń