Wreszcie mamy lato, a z nim obfitość warzyw i owoców. Niedawno wybrałam się na hale mirowskie, czyli miejsce gdzie zawsze można znaleźć d...

HAUL ZAKUPOWY - Hala mirowska

Wreszcie mamy lato, a z nim obfitość warzyw i owoców. Niedawno wybrałam się na hale mirowskie, czyli miejsce gdzie zawsze można znaleźć dobre i tanie produkty. Oto co udało mi się kupić:Na początku udałam się do budki (nr 26), w której zawsze można kupić tanie warzywa i owoce. Kupiłam wielkiego (waży ponad 2.5 kg) melona miodowego, który kosztował tylko 4 zł. W lato bardzo lubię jeść melony na śniadanie, dlatego bardzo często kupuję je w tym okresie. W budce 93 udało mi się kupić płatki drożdżowe za 11.50 zł za 130 gramów.  Zazwyczaj kupuję je w Central Markecie, ale stwierdziłam, że wypróbuję te dostępne na hali mirowskiej.   W kolejnej budce kupiłam bób, który był głównym powodem wybrania się na hale mirowską. Chciałam z niego zrobić pastę kanapkową. Bób kosztował jedynie 4 zł za kg. 


W tej samej budce udało mi się też kupić żółtą fasolkę szparagową. Kupiłam trochę więcej niż pół kilo za ok. 3 zł. Pewnie podam ją z jakimś wege kotletami i ziemniakami :).


Również na tym stoisku wzięłam boczniaki. Kosztowały 9 zł za kilogram. Na zdjęciu jest 250 gram, za które zapłaciłam trochę ponad 2 zł :).Kilka stoisk dalej moją uwagę przykuły żółte cukinie, które już od dawna chciałam spróbować. Zdziwiłam się, bo kosztowały jedynie 2 zł za kg, czyli trzykrotnie mniej niż w innych sklepach. Za dwie sztuki na zdjęciu zapłaciłam 1.80 zł. 


Na tym samym stoisku również kupiłam zwykłe cukinie, których cena także była bardzo niska (1 zł za kg). Za te trzy sztuki zapłaciłam 1.70 zł.


Na końcu bazaru znalazłam pomidory malinowe, które bardzo lubię jeść na kanapkach. Za pół kilo zapłaciłam jedynie 1.50 zł :)

Ostatnią rzeczą, którą zakupiłam był melon Galia, który kosztował jedynie 2 zł.  

3 komentarze:

  1. hej, jak wrażenia dotyczące tych płatków drożdżowych? przymierzam się właśnie do kupienia takiego produktu po raz pierwszy, a często bywam pod Halą, więc jeśli są w porządku, to chętnie też spróbuję :) pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Hej, płatki sprawdziły się bardzo dobrze, w sumie tak jak każde, które próbowałam. :) Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  3. super, dzięki za odpowiedź! w takim razie jutro lecę się w nie zaopatrzyć :)

    OdpowiedzUsuń