Bardzo lubię kupować na bazarach. Szczególnie lubię ten przy Halach Mirowskich oraz na Wiatracznej. Dziś wybrałam się na Wiatraczną i o...

HAUL ZAKUPOWY - warzywa z Wiatracznej


Bardzo lubię kupować na bazarach. Szczególnie lubię ten przy Halach Mirowskich oraz na Wiatracznej. Dziś wybrałam się na Wiatraczną i oto co udało mi się "upolować" :).
Na samym początku bazaru znalazłam pomidorki koktajlowe za 6 zł za kg :) Za ilość na zdjęciu zapłaciłam 1.70 zł. Świetnie nadadzą się do sałatek lub jako przekąska. 


Na końcu bazaru u bardzo miłej Pani kupiłam pietruszkę w cenie 6 sztuk za 1 zł.  Pietruszkę mam zamiar wykorzystać do soku marchewkowo-pietruszkowo-buraczanego:)


Na tym samym stoisku kupiłam czosnek za 1 zł. 


Również u tej samej pani zakupiłam świeży szpinak. Początkowo kosztował 2,50 zł, ale kupiłam go za 2 zł. Mam zamiar go udusić razem z czosnkiem.Na kolejnym stoisku zauważyłam bakłażany w cenie 4 zł/kg. Za tą ilość zapłaciłam 3 zł. Ostatnio zrobiłam pieczone bakłażany z czosnkiem, które bardzo mi zasmakowały, więc myślę, że znów przygotuję je w taki sposób.


Na tym samym stoisku kupiłam także buraki do soku. Za dwa zapłaciłam 1.20 zł.


Skusiłam się również na moją ulubioną brukselkę, której 0,5 kg kosztowało 2 zł. 


Znów na tym samym stoisku kupiłam 4 małe papryki w cenie 3 zł. Paprykę najczęściej używam do sałatek lub gulaszy. 


Wracając kupiłam spirale do warzyw za 5 zł. Mam zamiar jej używać do robienia przekąsek z ziemniaków, które w tamtym roku widziałam w Zakopanem. 

Na całe zakupy wydałam niecałe 15 zł + 5 zł spirala. 


1 komentarz:

  1. Kolejny przykład na to, że weganizm nie jest drogi (jak twierdzi większość mięsożerców) :)Fajna sprawa z ta spiralą, czekam na jakiś przepis z jej użyciem ;)

    OdpowiedzUsuń