Hala mirowska obfituję w bogactwo niedostępnych gdzie indziej warzyw, owoców, bakalii czy jadalnych kwiatów. Tutaj można znaleźć prz...

HAUL ZAKUPOWY - Hala mirowska + Asia TastyHala mirowska obfituję w bogactwo niedostępnych gdzie indziej warzyw, owoców, bakalii czy jadalnych kwiatów. Tutaj można znaleźć przeróżne przyprawy, oleje i zioła.
Niedawno wybrałam się na hale mirowskie, aby kupić czarną sól, ale oczywiście kupiłam o wiele więcej :)Na początku udałam się do budki (nr 26), w której zawsze można kupić tanie warzywa i owoce. Kupiłam dwa opakowania pomidorów koktajlowych za 3 zł :)W budce 17 udało mi się kupić FIOLETOWEGO batata :D Niestety jego cena nie zachęca bo kosztuje aż 25 zł/kg. Za ten na zdjęciu zapłaciłam 5 zł, ale myślę, że się opłacało. 


W tej samej budce kupiłam czarną sól, którą mam zamiar intensywnie używać w okresie wielkanocnym. Kosztowała 8 zł. 


Na samym końcu bazaru kupiłam dwie cytryny za ok. 1.50 zł.  


Na tym samym stoisku udało mi się znaleźć cykorię, którą mam zamiar upiec :) Dwie sztuki kosztowały 80 gr. Gdy wszędzie papryki kosztują 15 zł/kg na hali mirowskiej można je znaleźć prawie o połowę taniej. Papryki kupiłam również na stoisku na końcu bazaru i kosztowały 8 zł/kg. Za te na zdjęciu zapłaciłam 5 zł. 


Następnie udałam się do azjatyckiego sklepu Asia Tasty, który znajduje się na tyłach hali mirowskiej. Kupiłam tam 50 szt nori za 30 zł. Takie opakowanie starcza mia na bardzo długi czas. Używam nori do sushi oraz wegańskich ryb.


W Asia Tasty kupiłam również żółtą rzodkiew za 9,5 zł. Będzie idealna do sushi, ale lubię też ją jeść samą :)


Ostatnią rzeczą z Asia Tasty jest makaron ryżowy. Taki makaron najczęściej dodaję do warzyw lub zupy pho. Kosztował 5,5 zł.

Na hali mirowskiej wydałam ok. 24 zł, a w Asia Tasty 45 zł. 


2 komentarze:

  1. To bede Cie tam wypatrywac ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. to nie jest Hala Mirowska tylko Hala Gwardii, hala bliżej, pierwsza od ulicy Jana Pawła II to Hala Mirowska, tak dla orientacji :)

    OdpowiedzUsuń